top of page

בעיות לחות במטבחים

המטבח אמור להיות המקום הכי נקי במסעדה, אז למה נראה שיש בו אתגרי ניקיון והיגיינה מתמשכים? אולי ניסיתם להרתיח עובש עם מים חמים, לנקות כל סנטימטר מרובע של המתקן שלכם עם חומרים חזקים, או אפילו להשתמש בחברת שיקום כדי להסיר חומר רעיל. למרות שהם עשויים לספק תיקון זמני לתסמינים, הם לא מגיעים לשורשי הבעיה שלך.


מקורות לחות


ישנם מקורות לחות רווחים בכל מטבח, רובם חלק בלתי נפרד מהתהליכים והיעילות של המטבח. הנה רק כמה דוגמאות למקומות שבהם הלחות עשויה לחדור למתקן שלך:


1. מדיחי כלים

שמירה על ניקיון כלי כסף וכלי מטבח היא חובה בכל מסעדה, אבל לאן הולכים כל המים? בין אם כביסה ביד או במכונה, עודף לחות עשויה להיות תוצאה של תהליך זה.


2. שיטות ניקוי

שמירה על הכל, החל מתחנות עבודה וכלה במטבח נקי, שומרת על המסעדה שלך בעסקים ופקחי בריאות מאושרים, אבל תלוי איך אתה ניגשים לזה, סביר להניח שמכניסה יותר לחות. שטיפת המתקן שלך מכניסה עוד יותר לחות למטבח שלך, אבל חיתוך כל פינות כאן עלול לעלות לך בשורה התחתונה שלך אם המסעדה שלך תיסגר.


3. אוויר בחוץ

בכל פעם שלקוח פותח את הדלת, הצוות שלך נכנס למטבח, או משלוח תוצרת, הלחות מוצאת את דרכה למתקן שלך. למרות שאתה עשוי לנסות לשמור את הדלתות סגורות ככל האפשר, תמיד תהיה כמות מסוימת של לחות מובאת פנימה.


השפעות של לחות


למרות שלחות היא בהחלט לא הדאגה הגדולה ביותר שלך, היא עלולה להצביע על אסון כשלא בודקים אותה. ישנן כמה השפעות ליבה שיש ללחות על המטבח שלך כאשר רמות הלחות הופכות גבוהות מדי. ראשית, גידול עובש ו/או חיידקים, הסימן הראשון לסכנה. בהינתן לחות גבוהה מספיק, המטבח שלך יכול להפוך לקרקע גידול לאורגניזמים זדוניים. עובש אוהב מקומות חמים ולחים, והאוויר והלחות החמים המוכנסים על ידי התהליכים היומיומיים של המטבח מספקים את הסביבה המושלמת. בעיה גדולה נוספת היא עלויות תחזוקת המכשירים, שכן לחות יכולה להתברר כגזר דין מוות עבור מכשירי חשמל רבים המבוססים על מטבח. חלודה, אביזרים רופפים ולחץ מופרז על האלקטרוניקה בתוך המכשירים שלך הם כולם סימנים לכך שרמות הלחות שלך יצאו משליטה. לבסוף, הצוות שלך יחווה אי נוחות בתוך המתקן כאשר המטבח חם ולח כאחד. בענף שבו שימור עובדים מנוסים הוא פרימיום ולקוחות בעלי אבחנה מבחינים בריחות שליליים, שמירה על איכות אוויר פנימית טובה יכולה להבדיל אותך ממסעדות אחרות.

פתרונות ללחות


מכיוון שאתה לא יכול להפסיק לשטוף את הכלים שלך או לנקות את המטבח שלך, איך אתה יכול להחזיר את הלחות שלך לשליטה מבלי לפגוע בשורה התחתונה שלך? בעוד שחלקם פונים למזגנים כדי לפתור את בעיות הלחות שלהם, הם מאוד לא יעילים להסרת לחות ויעניקו יותר מתח ממה שהם נועדו. הפתרון הטוב ביותר הוא מסיר לחות, שכן הם תוכננו ונבדקו במיוחד עבור מצבים קשים כגון אלה. שימוש במסיר לחות מאפשר לך להמשיך לנקות את הכלים שלך, לשטוף את המתקן ולפתוח את הדלתות מבלי לתת ללחות שלך לצאת משליטה. מסיר לחות נלחם בצמיחת עובש, מגן על המכשירים שלך ושומר על האוויר שלך בתנאים נוחים מבלי לשבור את הכיס. למעשה, זה חוסך כסף שילך לאיבוד בתחזוקת המכשירים ובתחלופה של כוח אדם. עם היתרון הנוסף של סינון אוויר, מסיר לחות הוא ללא ספק הגישה הטובה ביותר לשמירה על הלחות שלך.


מציאת קולט הלחות המתאים עבורך


חשוב למצוא את מסיר הלחות המתאים ליישום שלך, כזה שיכול להתמודד עם עומס המים ולסנן את האוויר שלך מבלי להפוך לעוד מכשיר במתקן שלך. ב-Quest מסיר לחות, עבדנו עם עשרות מטבחים כדי לפתור את בעיות הלחות שלהם, ממבשלות ומאפיות ועד מתקני גבינות. הצוות המוכשר שלנו של מומחי HVAC ומומחי מוצר כאן כדי לעזור, אל תהסס לפנות אלינו עוד היום כדי לפתור את בעיות הלחות שלך!


פורסם ב-22 ביולי 2019

עודכן לאחרונה ב-25 באוקטובר 2021

קטגוריות: שרשרת קרה, מסיר לחות מסחרי, לחות, HVAC, מטבח

תגיות: לחות גבוהה, לחות, HVAC, מטבח, לחות, עובש

bottom of page